O spółdzielni

"Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Olsztynie jest firmą z tradycjami.

Powstała w 1945 roku. Bogate doświadczenia pozwalają spełniać oczekiwania klientów i kontrahentów oraz wymagania jakie stawia gospodarka rynkowa. Z dniem 1 stycznia 2004r. Spółdzielnia połączyła się ze "Społem" PSS w Kętrzynie, "Społem" PSS w Mrągowie i Spółdzielnią Handlową Alfa, natomiast od 01.01.2006r. zostało przejęte „Społem” PSS w Szczytnie tworząc  jedną dużą Spółdzielnię pod nazwą "Społem" PSS w Olsztynie.

Sieć detaliczna Spółdzielni obejmuje 40 placówek branży spożywczo-przemysłowej na terenie Olsztyna, Kętrzyna, Mrągowa oraz Szczytna. Najpopularniejsze to: Malwa, Bratek, Dalia, Kalina, Bławatek, Niezapominajka, Aksamitka, Nemezja, Maciejka, Wrzos, Miłek, Student, Jagoda, Nina, Ludwik, Wanda,Gama,sklepy Lux w Mrągowie. 

Spółdzielnia prowadzi działalność hurtową artykułami spożywczymi i przemysłowymi. 

Gwarantujemy:

- szeroki wybór markowych towarów renomowanych producentów,
- fachową i miłą obsługę,
- atrakcyjne ceny,
- zakupy w klimatyzowanych i nowoczesnych wnętrzach (Malwa, Bratek, Kalina, Bławatek, Niezapominajka, Miłek, Aksamitka, Nemezja).
 

NASZYM CELEM JEST ZASPOKAJANIE POTRZEB, OCZEKIWAŃ I WYMAGAŃ KLIENTÓW
W placówkach detalicznych prowadzone są promocje towarów, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Cyklicznie wydawane są gazetki handlowe z bogatą ofertą towarową i cenową.

W Spółdzielni funkcjonuje Karta Klienta Społem upoważniająca do zakupów z 3 % rabatem. Można ją kupić w każdej placówce detalicznej Spółdzielni z końcem poprzedzającego roku. Karta obowiązuje we wszystkich placówkach Spółdzielni na terenie miasta Olsztyna, Kętrzyna, Mrągowa i Szczytna.

 

Sklepy "Społem" PSS w Olsztynie honorują:

- kupony SODEXO PASS,
- kupony BONUS SYSTEMS,
- kupony Ticket Restaurant i Top Premium.
  

Klientom sieci sklepów Spółdzielnia oferuje szeroką gamę pieczywa i wyrobów ciastkarskich, produkowanych z najlepszych surowców wg tradycyjnych technologii, wielokrotnie nagradzanego na targach rolno-spożywczych w Olsztynie.

do góry